Dňa 19.6.2025 sa žiaci prvého stupňa našej školy zúčastnili akcie “Múzeum deťom” v Trebišove. Bolo to krásne a náučne podujatie s bohatým programom ako: Neviditeľná prezentácia hmatom, sluchom, čuchom, Medzi nami zvieratami - interaktívna výstava, Pozorovanie slnka a solárna energia, expozícia Párne oračky a nechýbala ani jedinečná jazda na historickom traktore s vlečkou. Po tomto programe si žiaci oddýchli v pripravenej oddychovej zóne
a prehliadli si nádherný park s bludiskom v Trebišove.
Samozrejme na záver nesmela chýbať zmrzlina, na ktorej si žiaci pochutnali. Domov odchádzali s množstvom informácií a nezabudnuteľnými zážitkami.
Mgr. Marieta Černejová

