• PYTAGORIÁDA

•     20. a 21. marca 2023 sa uskutočnil 44. ročník matematickej súťaže Pytagoriáda. Našu školu reprezentovali tí najšikovnejší:

Šimon Fekete a Stela Baranová 3. A, Emanuel Mendeľ a Laura Geletková 4. A, Silvia Feketeová 5. A, Patrik Holiš 6. A a Šimon Domaracký 7. A.

Príklady boli náročné a čas nepustil. Nakoniec sa úspešným riešiteľom stal Šimon Fekete, ale ani ostatní neostali zahanbení. Domov si odniesli nové poznatky a skúsenosti. Šimonovi srdečne blahoželáme a všetkým súťažiacim prajeme veľa šťastia do budúcich rokov.

M. Hriciková

• ŽIADOSŤ O DOTÁCIU NA STRAVU - oznam rodičom

• Vážení rodičia! ( predškoláci v MŠ a žiaci ZŠ )

Prosím, pozorne si prečítajte celý oznam!

V zmysle § 4 ods. 3 písm. a) zákona č. 544/2010 Z. z. o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR v znení neskorších predpisov(1) sa od  01.05.2023 mení  poskytovanie dotácie na stravu na dieťa ( obedy zadarmo ).

Rodič, ktorý chce získať dotáciu na obedy pre svoje dieťa ( každé dieťa zvlášť ), musí o túto dotáciu požiadať.

Požiadať sa dá 2 spôsobmi :

1) cez rodičovské konto v EduPage ( pre každé dieťa zvlášť ) - žiadosti/vyhlásenia - Žiadosť o dotáciu na stravu Návratka ( nezabudnite vybrať dátum )

2) rodičia, ktorí nemajú prístup k rodičovskému kontu - vypíšu tlačivo pri vedúcej školskej jedálne - p.Capovej

Svoje žiadosti ( spôsob 1 alebo spôsob 2 ) treba zrealizovať do:

POZOR !!!

Rodič, ktorý si túto povinnosť nesplní do vyššie uvedeného dátumu, nezíska dotáciu na stravu ( obedy zadarmo od 1.5.2023 ) a naďalej bude za školskú stravu platiť plnú sumu.

• Fotenie pre žiakov - oznam

Dňa 17. 3. 2023 bude na škole prebiehať fotenie žiakov.

Cenová ponuka je zobrazená v pridanej fotke.

RNDr. Ľuboš Maňko